• Runas Rāmis

5 idejas attālinātām, bet sirsnīgām dāvanām Ziemassvētkos

Klasiskajam Ziemassvētku bumam šogad ir vairāki šķēršļi:

  • uz veikaliem nav ieteicams iet un tie ir vairāk slēgti;

  • braukt ciemos nedrīkst;

  • ne visi šobrīd arī var atļauties pirkt gigantiskas dāvanas.

Ļoti labi! Tas ietaupīs daudz laika un nervu. Beidzot atkritīs tik daudz dāvanu ķeksīša pēc.

Tajā pat laikā, ir tiešām svarīgi cilvēki, kurus satikt nevaram, taču atstāt bez dāvanām negribam.


Ko darīt?


Šis ir laiks, kad atcerēties, ka, pretēji ieradumam, ko radījis skrējiens dzīves ritenī, dāvanas nav pienākums, kur “aši jānopērk kaut kas, lai ir - o, zeķes!”


Dāvana, kas paliek atmiņā, parāda, ka cilvēks mums rūp.

Ka mēs par viņu domājam.

Ka viņš daudz nozīmē.


Padalīsimies ar idejām tādām dāvanām, kas, mūsuprāt, noteikti radītu “Tu man rūpi” sajūtu.

1. Online ielūgums uz branču.

Der, ja cilvēkam kas tāds ir iespējams. Konkrētā laikā uz viņa mājokli pasūti ēdiena piegādi, un sev arī, vai pagatavo branču. Sazvanāties un brančojat, omulīgi sarunājoties attālināti. Ideāli, ja ēdat vienu un to pašu - tad būs tāda kopības sajūta, kā vēl nekad.... šajā laikā :)
2. Video ar labākām kopīgām atmiņām un novēlējumu.

Der kā dāvana no ģimenes ģimenei vai draugiem, kas ir tālumā. Cik Tavas video montēšanas spējas ļauj, saliec kopā mīļus mirkļus un video formā pasaki cilvēkam (vai ģimenei), ko viņi Tev nozīmē, īpaši šajos laikos. Tas paliks atmiņā :)

Ja gribi ko pavisam netipiskāku - video beigās dalies “Atmiņām no nākotnes” (izdomā pats, kādas varētu būt jūsu nākotnes atmiņas).

3. Īstas papīra vēstules.

Šajā laikā mūsu laiks telefonos ir palielinājies, tāpēc uzdāvini laiku nost no ierīcēm tiem, kuriem zini, ka tas noderētu! Uzraksti sirsnīgu vēstuli pats, vai iemet aci šajā vēstuļu sērijā laikam sev. (To, ka tā ir lieliska dāvana, pateicāt Jūs paši - novembrī, kad ieviesām šādu iespēju, vairums to izmantojuši kā dāvanu citam :) )

4. Pārgājienu maršruts.

Lielisks veids, kā atbalstīt tūrisma nozares darbiniekus vienlaicīgi - pavaicā kādam speciālistam sastādīt aizraujošu maršrutu pa apdāvināmā apkārtni, vai, ja viņam (viņiem) pieejama mašīna, kādu no tuvējiem dabas ceļiem. Nosūti elektroniski šo maršrutu, un gaidi laimīgu, sārtu vaigu bildes dabā ar pateicības pilniem vārdiem :)


5. Nodarbība (vai kurss) sapņu spējā.

Zini, ka Tavs draugs, draudzene, radinieks jau sen grib dziedāt?

Zīmēt kaligrāfiski?

Kā Tonijs Robinss runāt publikas priekšā?

Iegādājies privāto nodarbību vai patstāvīgos kursus ar kādu no speciālistiem - šobrīd ir ļoti daudz iespēju mācīties pat pavisam specifiskas prasmes tiešsaistē.

---

Kā patīk idejas? Varbūt Tev ir vēl kāda?

Dalies komentāros, lai Ziemassvētkos varam iepriecināt sev svarīgos ar pavisam sirsnīgām un personiskām dāvanām :)RUNAS RĀMIS

©2019 by Runas Rāmis